Dawid i Kata w SALSAme. Warsztaty bachaty sensual 22.08.2020


DATA: 22.08.2020 (sobota)
START: godz. 11:00
MIEJSCE: SALSAme Dance Studio, ul. Nadbystrzycka 25, Lublin
INSTRUKTORZY: Dawid Gnatowski, Kata Okuszko - Warszawa

Po raz pierwszy ten duet zawita do Lublina. Dawid i Kata poprowadzą warsztaty bachaty sensual w SALSAme już 22.08.2020. Poprowadzą oni 4 h zajęć w parach i 1 h zajęć Ladies Styling.

DATA: 22.08.2020 (sobota)
START: godz. 11:00 (dla Pań); 12:00 (dla Panów)
MIEJSCE: SALSAme Dance Studio, ul. Nadbystrzycka 25, Lublin
INSTRUKTORZY: Dawid Gnatowski i Kata Okuszko (Warszawa): https://www.facebook.com/dawidandkata/

PROGRAM WARSZTATÓW (organizator zastrzega sobie możliwość zmian):
SOBOTA (22.08.2020):
11:00 - 12:00 Bachata ladies styling - Kata
12:00 - 14:00 2h warsztatów (w parze, ale można zapisywać się solo, będą zmiany w parach) - Dawid i Kata
14:00 - 14:30 PRZERWA
14:30 - 16:30 2h warsztatów (w parze, ale można zapisywać się solo, będą zmiany w parach) - Dawid i Kata

Wszystkie zajęcia odbędą się na poziomie średniozaawansowanym (minimu 3 msc nauki bachaty).

CENNIK*:
Do 13.08.2020 (kwota zaksięgowana na koncie):
Ladies Pass (5h warsztatów) - 125 zł
Mens Pass (4h warsztatów) - 110zł

Od 14.08.2020 - kwota zaksięgowana na naszym koncie:
Ladies Pass (5h warsztatów) - 140 zł
Mens Pass (4h warsztatów) - 125 zł
1h Ladies styling z Kata - 35 zł

* Tylko WPŁATA gwaratuje miejsce na liście uczestników.
* W razie rezygnacji nie zwracamy wpłaty, ale można zmienić nazwisko uczestnika na inną osobę tej samej płci, informując nas o tym mailowo (patrz kolejny punkt).
* ODSPRZEDAŻ passów i zmiana nazwiska przypisanego do passa może zostać dokonana tylko 1 raz. Po dokonaniu jednej zmiany nie można dokonać więcej zmian dla danego passa. Pierwotny właściciel passa powiadamia o zmianie wysyłając mail do organizatora zawierający imię, nazwisko oraz adres e-mail nowego właściciela. Przy zmianie obowiązuje dopłata róznicy między jego ceną pierwotną (kwota wpłacona przez pierwszego nabywcę), a aktualnie obowiązującą ceną w dniu zmiany nazwiska / odsprzedaży passa przelewem na rachunek bankowy organizatora, nie później niż 19 sierpnia 2020 r.

ZAPISY I PŁATNOŚĆ:
1. wysyłasz maila na adres: salsame@salsame.pl (w mailu podajesz: imię, nazwisko z dopiskiem "Dawid i Kata w SALSAme");
2. robisz przelew, na konto:
Rafał Porębiak
97 1140 2004 0000 3502 7125 3925
W tytule przelewu prosimy o wpisanie: "Dawid i Kata w SALSAme" + swoje imię, nazwisko, rodzaj passa.
LUB
1. płaność bezpośrednio w biurze SALSAme Dance Studio.

LICZBA MIEJSC OGRANICZONA.

Poniżej parę słów o naszych gościach ?

Dawid Gnatowski jest tancerzem, który ukończył studia na kierunku Wychowanie Fizyczne, oraz szkolenia z komunikacji i wystąpień publicznych. Prowadzi warsztaty taneczne od 2011 roku, w Polsce i za granicą. Pomaga ludziom spełniać marzenia o zostaniu tancerzem: przygotowuje i nagrywa choreografie, trenuje tancerzy na zawody, realizuje indywidualne cele. Najlepszym przykładem jest Katrina, której historię możecie poznać na fanpagu Dawida. (kobieta, która po sześciu godzinach lekcji prywatnych z Dawidem, zachwyciła wszystkich i nikt nie chciał uwierzyć, że udało jej się to osiągnąć, bez wcześniejszego tanecznego przygotowania)
Swoje umiejętność wielokrotnie sprawdzał w międzynarodowych konkursach socialowych, na których dwukrotnie zdobywał pierwsze miejsce i został wyróżniony przez publiczności. Również na scenie ze swoją partnerką, w debiucie stanął na podium. Jego uczniowie wyróżniają się w tańcu szczególną wrażliwością na potrzeby partnera, partnerki oraz świetną techniką i dynamiką ruchu.
Pisze liczne artykuły, nagrywa filmiki i motywuję do tańca, jest twórcą Akademii Bachaty i elitarnego kursu Men Stylingu, który wyzwalając w mężczyznach prawdziwą męskość. Aktywnie udziela się w social mediach, promując piękno bachaty sensual.
Sam uważa, że taniec jest kolorem życia, a przejście do tanecznego świata porównuję z przejściem przez magiczną bramę, gdzie wszyscy są uśmiechnięci, życzliwi, a podziały i status społeczny nie mają znaczenia, liczy się tylko wspólna pasja ? taniec!
Osiągnięcia Dawida:
1st place Social Competition 2016
1st place Social Competition i nagroda publiczności 2017
3 rd place Bachata Stars Poland 2018
4 th place Social Competition France 2017

Kata Okuszko
Dwukrotna zwyciężczyni międzynarodowego konkursu Bachata Social Competition z 2016 i 2017 roku oraz nagrody publiczności, certyfikowana instruktorka bachaty i choreograf. Występowała w teatrze ("My fair lady"), telewizji (Eurowizja, "Jaka to melodia"), na koncertach ("Festiwal muzyki lat 90'", "Kabareton"), oraz w wielu reklamach, teledyskach i przy innych eventach. Tańczy od 20 lat. Przez 16 lat zajmowała się tańcem towarzyskim, gdzie zdobyła klasę S w obu stylach.

Po tańcu towarzyskim zajęła się innymi technikami, m. in. tangiem argentyńskim (była członkinią pierwszej w Polsce zawodowej formacji tanga argentyńskiego), kizombą oraz bachatą. Tu jeżdżąc wielokrotnie na festiwale na świecie miała okazję szkolić się u najlepszych. Jest certyfikowaną przez Alexa i Desiree instruktorką bachaty tradycyjnej. Prowadziła zajęcia na festiwalach w Polsce i za granicą (Warsaw Salsa Festival, All Stars Festival Budapest, Tallinn Bachata Festival, Bachata King Greece). Aktualnie prowadzi zajęcia w Warszawie, jest twórczynią i choreografem damskiej bachatowej formacji BachataMe project, sędziuje konkursy bachatowe.

Szerokie doświadczenie taneczne pozwala jej zrozumieć indywidualne potrzeby każdego kursanta, a dbałość o detale sprawia, że dokłada wszelkich starań by każdy nie tylko świetnie prezentował się na parkiecie, ale i doskonale czuł w ruchu.
Osiągnięcia:
1 miejsce na Bachata Social Competition w 2016
1 miejsce i nagroda publiczności na Bachata Social Competition w 2017
w tańcu towarzyskim: wicemistrzostwo Polski w klasie A, ćwierćfinał w kategorii World Open Latin na Polish Open Championships, uplasowanie się w pierwszej 50 na Dutch Open w Assen, w pierwszej 40 na UK

Serdecznie zapraszamy
SALSAme Dance Studio

Leave a Reply

Your email address will not be published.