SALSAME DANCE STUDIO

SALSAme Dance Studio zostało założone w październiku 2010 roku przez Aleksandrę Świerszcz-Porębiak i Rafała Porębiaka w wyniku ogromniej pasji tanecznej. Jest to profesjonalne studio tańca, które promuje salsę i inne tańce latynoamerykańskie wśród dorosłych i młodzieży.

WHY ARE WE THE BEST?

The best instructors

Nie daj się zwieść pozorom! Mimo, że jesteśmy młodym zespołem, posiadamy bardzo bogate, wieloletnie doświadczenie jako instruktorzy tańca. To co nas wyróżnia spośród innych instruktorów to ogromna pasja, którą zarażamy wszystkich wokół. Oprócz tego jesteśmy wciąż czynnymi tancerzami. Rozwijamy się na kongresach, szkoleniach i warsztatach tanecznych. Dzięki temu znamy wszystkie taneczne nowinki. W naszej ekipie znajdują się m. in.:

  • Mistrzowie Polski w Salsie,
  • zwycięzcy i finaliści prestiżowego turnieju salsy "Primavera Salsa Open" organizowanego przez kubańczyka Jose Torresa i jego żonę Izę Torres,
  • tancerka posiadająca międzynarodową klasę "S" w tańcach latynoamerykańskich,
  • pierwsza instruktorka ZUMBY w Polsce!!!

All levels of progress

Nigdy nie tańczyłeś? Postaw swoje pierwsze kroki w SALSAme Dance Studio a napewno nie pożałujesz! Kilka razy do roku organizujemy nabory do grup początkujących. Bardziej zaawansowani tancerze także znajdą swoje miejsce w grupach średniozaawansowanych i zaawansowanych. Dla bardziej ambitnych przygotowaliśmy grupy choreograficzne. Są to dodatkowe zajęcia przygotowujące naszych kursantów do zaprezentowania się przed szerszą publicznością.

Broad offer

Spośród wielu zajęć oferowanych przez nasze studio, każdy znajdzie coś dla siebie. Czekają na Ciebie kursy widowiskowej Salsy Los Angeles, energetycznej Salsy Kubańskiej, gorącej Bachaty, zmysłowej Kizomby, eleganckiego Tanga Argentino oraz klasycznego Tańca Towarzyskiego. Jeśli nie posiadasz partnera skorzystaj z zajęć Ladies Styling lub naucz się eleganco i zmysłowo poruszać na wysokich obcasach podczas High Heels Sexy Dance. Jeżeli szukasz kursu, aby poprawić swoją sylwetkę i kondycję zapraszamy na zajęcia Zumby! Na tych zajęciach nie potrzebujesz partnera, a także możesz dołączyć w każdej chwili trwania kursu. Zajęcia Zumby skierowane są do Pań i Panów.

Events, community

Kilka razy do roku organizujemy wspólne wyjazdy na największe Kongresy Salsy w Polsce. Dodatkowo udoskonalimy Twoje umiejętności taneczne podczas warsztatów odbywających się w naszym studio. Od początku naszej działalności organizujemy SALSOTEKI oraz MILONGI, na których możesz podszkolić dotychczasowy warsztat taneczny, zrelaksować się oraz poznać nowych ludzi i być może zaprzyjaźnić się z nimi. Od grudnia 2011 r. organizujemy cyklicznie salsoteki w klubokawiarni Archiwum. Społeczność salsowa w Lublinie wciąż rośnie. Nie pozwól, aby ominęły Cię najgorętsze wydarzenia taneczne w Lublinie. Jeśli chcesz być na bieżąco dołącz do naszej GRUPY na FACEBOOKU. Zachęcamy także do polubienia naszego studia na FACEBOOKU.

www.facebook.pl/salsame

Attractive prices

Oprócz atrakcyjnych cen przygotowaliśmy także promocję dla osób, które korzystają z zajęć kilka razy w tygodniu. Od października 2011 roku honorujemy karty MultiSport (Benefit Systems), a także od marca 2012 roku karty PandaDeal.

Wedding first dance

Jeśli przygotowujecie się do wesela i chcielibyście czymś zaskoczyć swoich gości, proponujemy przygotowanie Waszego pierwszego tańca. Pomożemy Wam dobrać muzykę, stworzymy choreografię oraz nauczymy Was prostych tańców weselnych dzięki, którym będziecie mogli wyśmienicie bawić się na swoim weselu. Więcej szczegółów znajdziecie TUTAJ.

Dance shows

Oferujemy profesjonalne pokazy taneczne prezentowane m. in. przez Mistrzów Polski. Dzięki nam możesz przygotować doskonałą imprezę okolicznościową z pokazami i animacjami dla Firmy, dla siebie lub rodziny.

Best location

Posiadamy profesjonalną salę taneczą z lustrami w centrum Lublina, przy ul. Nadbystrzyckiej 25, na przeciwko Politechniki Lubelskiej, blisko miasteczka akademickiego. Więcej szczegółów znajdziecie TUTAJ.